از علاقمندان به شرکت در همایش درخواست می‌شود با مراجعه به سایت cbiocontrol.ut.ac.ir، پس از عضویت در سامانه و تکمیل فرم ثبت نام، با توجه به مقاطع زمانی اعلام شده نسبت به پرداخت هزینه و ارسال فیش پرداختی آن اقدام نمایند.

هر ثبت نام کننده می تواند حداکثر دو مقاله به عنوان نگارنده اول ارسال نماید. ارسال بیش از دو مقاله (به عنوان نگارنده اول) حتی در ازای پرداخت وجه ثبت‌نام مجدد هم امکان‌پذیر نیست. ثبت نام بدون مقاله نیز میسر است.

در موقع ثبت‌نام لازم است نوع عضویت خود را حتماً مشخص فرمائید. برای عضویت دانشجویی ارسال تصویر کارت دانشجویی معتبر ضروری می باشد.  دانش‌آموختگان غیرشاغل که تاریخ فراغت از تحصیل یا دفاع از پایان نامه/رساله آن‏ ها تا زمان ثبت نام در همایش کمتر از شش ماه باشد، می توانند عضویت دانشجویی را انتخاب و تصویر سند مربوطه را ارسال نمایند.

 • پس از تکمیل فرم ثبت نام و انتخاب نوع عضویت، کلید ذخیره را بزنید.
 • سپس بر روی «صدور صورت حساب و پرداخت هزینه» کلیک کنید.
 • در این مرحله مشخصات صورت حساب خود را مشاهده خواهید کرد. پس از واریز هزینه ثبت‌نام (با توجه به نوع عضویت و تاریخ‌های درج شده) به حساب شماره 836426449 به نام «دبیرخانه همایش های کنترل بیولوژیک» نزد بانک کشاورزی، شعبه میدان توحید کرج یا حساب شبا به شماره IR-5501-6000-0000-0008-3642-6449 و یا به شماره کارت 6037707000057913  ، فیش یا رسید پرداختی را  اسکن و بر روی ادامه صدور صورتحساب کلیک کنید.
 • فایل تصویر فیش پرداختی (فرمت JPEG  با حجم کمتر از  300kb)  را انتخاب کرده و بر روی ادامه صدور صورتحساب کلیک کنید.

 

 

ضوابط صدور گواهی شرکت در همایش

 

 • گواهی صرفاً برای افراد ثبت‌نام شده صادر خواهد شد.

 • گواهی ارائه مقاله و یا پوستر و همچنین درج در مجموعه خلاصه مقالات صرفاً منوط به حضور و ارائه بصورت شفاهی و یا پوستر توسط ارائه دهنده مقاله طبق برنامه اعلام شده خواهد بود.

 • گواهی ارائه مقاله فقط به نام شخص ارائه دهنده مقاله صادر می‌شود و نام سایر نویسندگان نیز در متن این گواهی درج می‌گردد اما برای آنها گواهی دیگری صادر نمی‌شود.

 • در صورتی‌که ارائه دهنده مقاله غیر از شخص اول مقاله باشد ثبت نام وی نیز الزامیست.

 • برای شرکت‌کنندگان بدون مقاله، به شرط پرداخت هزینه ثبت نام، فقط گواهی شرکت در کنگره صادر می‌شود.

  نکته مهم: در صورتی‌که ارائه دهنده مقاله و یا پوستر بنا به دلایلی قادر به ارائه نباشد، می‌تواند مراتب را تا 1396/07/15 از طریق پست الکترونیک همایش اعلام نموده و یکی دیگر از همکاران را که نام وی در لیست نویسندگان ذکر شده و در همایش ثبت نام نموده است، جهت ارائه معرفی نماید.

 

 

ثبت نام غذا و اسکان

 

شرکت‌کنندگان محترم برای استفاده از امکانات غذا و اسکان در محل برگزاری همایش می‌توانند پس از واریز هزینه های مربوطه به شرح زیر، تصویر فیش واریزی (با حجم کمتر از 300kb به فرمت JPEG) را به آدرس پست الکترونیک bioconference@ut.ac.ir (با ذکر موضوع غذا و اسکان) ارسال نمایند. خواهشمند است شرکت کنندگان، یک نسخه از فیش واریزی را هنگام مراجعه برای شرکت در همایش همراه داشته باشند. هزینه غذا و اسکان به همان شماره حساب های ارائه شده در قسمت ثبت نام همایش واریز شود.

 

 •         پکیج غذا شامل یک وعده شام (روز اول)، یک وعده صبحانه (روز دوم) و دو وعده ناهار به مبلغ پانصد هزار (500000) ریال ارایه می شود.
 •        برای اسکان شرکت‌کنندگان محترم، مهمانسرای دانشگاه گیلان و مهمانسرای المپیک (با قیمت مناسب و به صورت اتاق های مجردی) و نیز هتل های پامچال و پردیس آماده ارایه خدمات می باشند. هزینه یک شب اقامت در مهمانسرای دانشگاه گیلان به ازای هر نفر در اتاق های سه تخته 333000 ریال و در اتاق های دو تخته 390000 ریال می باشد. هزینه یک شب اقامت در مهمانسرای المپیک در اتاق های هفت نفره به ازای هر نفر 350000 ریال است. متقاضیان اسکان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا رزرو هتل با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند.

 

 -         مهمانسرای دانشگاه گیلان  33690671-013

 -        مهمانسرای المپیک رشت  33369429-013

 

 -        هتل پامچال  32-33603031-013

 -        هتل پردیس 33321101 و 33320997-013